Toppik

Naturalne włókna keratynowe sprawią, że Twoje włosy będą sprawiać wrażenie grubszych i bardziej gęstych.

Toppik Polska

ToppikPolska.pl jest oficjalnym polskim sklepem internetowym dla Toppik Inc.

Głowa pełna włosów to nasza misja. Chcemy dać Polakom produkt, który odmieni ich wygląd. Toppik jest wyróżniony jako Lider wśród kosmetyków na przerzedzające się włosy. Jest polecany przez lekarzy zajmujących się wypadaniem włosów, chirurgów wykonujących przeszczepy, ośrodki medyczne, dermatologów, ale najważniejsze jest to, że jest uwielbiany przez naszych Klientów. Toppik oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji włosów oraz rozwiązań, które w sposób natychmiastowy pozwalają uporać się z cienkimi i przerzedzającymi się włosami.

Ułatwiamy zakupy w Polsce:
Bezpieczne kupowanie – brak opłat celnych
wszystkie produkty są pakowane i wysyłane z naszego polskiego magazynu)
Polskie ceny (bez przeliczania walutowego)
Błyskawiczna dostawa
Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 100zł
Łatwa procedura zwrotu
Doskonała obsługa klienta
Gwarantowana oryginalność produktów

Ponad 30 lat temu założyciel firmy Toppiknbsp;Inc. uznał, że nie ma szybkiego inbsp;łatwego rozwiązania, aby natychmiast poprawić wygląd cienkich inbsp;przerzedzających się włosów. Od tego czasu firma Toppiknbsp;Inc. opracowała szeroki wachlarz kosmetyków do usuwania negatywnych efektów związanych znbsp;wypadaniem inbsp;przerzedzaniem się włosów.
Jednym znbsp;takich produktów są wielokrotnie nagradzane keratynowe włókna budowy włosów, których znbsp;powodzeniem używa już ponad 3nbsp;miliony kobiet inbsp;mężczyzn na całym świecie.

Toppik włókna do budowy włosów dają natychmiastowy efekt gęstych włosów. Statycznie naładowane włókna keratynowe oblepiają Twoje włosy, wypełniając ubytki inbsp;nadając fryzurze całkowicie naturalny wygląd.
Pełna skala kolorystyczna pozwala dopasować kolor włókien do praktycznie każdego odcienia włosów. Toppik jest odporny na wiatr, deszcz czy pot, ale znbsp;łatwością można go usunąć szamponem podczas mycia głowy. Mogą go stosować zarówno kobiety, jak inbsp;mężczyźni znbsp;równie satysfakcjonującym efektem, eliminując przerzedzenia inbsp;znacznie poprawiając swój wygląd.

DYSTRYBUTOR

Rokoko Hair Company: ul. Szaserów 38, 04-306 Warszawa
Telefon: 22 871 94 10
Email: toppik@toppikpolska.pl

PRODUCENT

Spencer Forrest, Inc.
64 Post Road West
Westport, CT 06880
0