Toppik

Naturalne włókna keratynowe sprawią, że Twoje włosy będą sprawiać wrażenie grubszych i bardziej gęstych.

Toppik Polska

ToppikPolska.pl jest oficjalnym polskim sklepem internetowym dla Toppik Inc.

Głowa pełna włosów to nasza misja. Chcemy dać Polakom produkt, który odmieni ich wygląd. Toppik jest wyróżniony jako Lider wśród kosmetyków na przerzedzające się włosy. Jest polecany przez lekarzy zajmujących się wypadaniem włosów, chirurgów wykonujących przeszczepy, ośrodki medyczne, dermatologów, ale najważniejsze jest to, że jest uwielbiany przez naszych Klientów. Toppik oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji włosów oraz rozwiązań, które w sposób natychmiastowy pozwalają uporać się z cienkimi i przerzedzającymi się włosami.

Ułatwiamy zakupy w Polsce:

  • Bezpieczne kupowanie – brak opłat celnych
  • (wszystkie produkty są pakowane i wysyłane z naszego polskiego magazynu)
  • Polskie ceny (bez przeliczania walutowego)
  • Błyskawiczna dostawa
  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 100zł
  • Łatwa procedura zwrotu
  • Doskonała obsługa klienta

Ponad 30 lat temu założyciel firmy Toppik Inc. uznał, że nie ma szybkiego i łatwego rozwiązania, aby natychmiast poprawić wygląd cienkich i przerzedzających się włosów. Od tego czasu firma Toppik Inc. opracowała szeroki wachlarz kosmetyków do usuwania negatywnych efektów związanych z wypadaniem i przerzedzaniem się włosów.
Jednym z takich produktów są wielokrotnie nagradzane keratynowe włókna budowy włosów, których z powodzeniem używa już ponad 3 miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie.

Gwarantowana oryginalność produktów.

Toppik włókna do budowy włosów dają natychmiastowy efekt gęstych włosów. Statycznie naładowane włókna keratynowe oblepiają Twoje włosy, wypełniając ubytki i nadając fryzurze całkowicie naturalny wygląd.
Pełna skala kolorystyczna pozwala dopasować kolor włókien do praktycznie każdego odcienia włosów. Toppik jest odporny na wiatr, deszcz czy pot, ale z łatwością można go usunąć szamponem podczas mycia głowy. Mogą go stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni z równie satysfakcjonującym efektem, eliminując przerzedzenia i znacznie poprawiając swój wygląd.

DYSTRYBUTOR

Rokoko Hair Company / Hair Partners
ul. Szaserów 38, 04-306 Warszawa
Telefon: 22 648 14 00
Email: toppik@toppikpolska.pl
 
Secondhair
Hair Again
peruka.pl